NETDİSK HAKKINDA

En değerli anılarınızı, önemli dosyalarınızı profesyonel kalitede, otomatik olarak korur - Sizin için çok değerli olan sevdiklerinizin dijital fotoğraf ve videolarını, önemli dosyalarınızı ve daha fazlasını otomatik olarak yedekler.

Çok hızlı bir şekilde kurulur ve tamamen otomatik olarak çalışır - Siz sadece dosyaları (belirli dosyalar ya da diskin tüm içerikleri) seçersiniz sonrasını NETDİSK halleder. Diğer uygulamalar gibi başında beklemenize gerek yoktur.

Windows, Mac, iOS, Android işletim sisteminlerine uyumlu cihazlarda çalışır. - Bir hesapta farklı platform kullanıyor olsanız bile, istediğiniz bilgisayarda dosyalarınızı saklamanızı sağlar.

İşletmeler için para tasarrufu ve çok büyük kolaylıklar sağlar

Yedekleme için harici yedekleme sürücülerine, NAS donanımları vb. gibi karmaşık donanımlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Kanıtlanmış, profesyonelce yönetilen, çevrimiçi dosya güvenliği sunar

Bilgisayarınızın çevrimiçi dosya koruma alanında güvenle korunduğunu bilmenin rahatlığını size yaşatır.

Bilgisayar aktarımını basitleştirir

Bilgisayarlarınız arasındaki aktarımı, bir bilgisayardaki dosyaları yedekleyerek farklı bir işletim sistemine sahip diğer bir bilgisayara geri yükleyebilmenizi sağlar.
Sizlere daha keyifli bir deneyim sunmak ve yepyeni özellikler eklemek üzere uygulamamız ve websitemizi güncelliyoruz. Güncellememiz gerçekleşene kadar yeni paket satışımız yapılmamaktadır.